Breadcrumb-link
 Cistelcom Nederland

Cistelcom Nederland

 Beheerd door:
 Welkom bij mijn eBay-winkel. Voeg mijn winkel toe aan je favoriete verkopers en breng regelmatig een bezoek. Bedankt voor je aankoop.

Zoeken in winkel

Winkelrubrieken

Homepage van winkel
Weergeven

Winkelpagina's

Nieuwsbrief van winkel
Voeg mijn winkel toe aan je favorieten en ontvang mijn e-mailnieuwsbrieven over nieuwe objecten en speciale acties.
Algemeen
Nieuwe aanbiedingen
Alle objecten weergeven
Binnenkort afgelopen
Alle objecten weergeven
Bekijken: Alle objecten | Nu kopen
596 resultaten gevonden in alle rubrieken
Weergeven als:LijstSorteren op:Tijd: eerst afgelopen
Afbeelding [verbergen]ObjecttitelPrijs
Verzenden naar NLD
Resterende tijd
NORTEL AA0005021-E6 RPS15 5510/470 SHORT CABLE EUED (31871)
 
Nu kopenEUR 50,00+EUR 7,00Resterende tijd:1d 5u 31m
NORTEL AA1419033-E5 1-port 1000Base-CWDM SFP 70km ORIGINAL!            (31899)
 
Nu kopenEUR 140,00+EUR 7,00Resterende tijd:1d 5u 31m
NORTEL AL2500A12-E6 Switch 2550T PWR 48x10/100 ports 24xPoE 2xgig NOB (31880)
 
Nu kopenEUR 300,00+EUR 7,00Resterende tijd:1d 5u 31m
CISCO GLC-FE-100BX-U Mini GBIC original CISCO                           (27062)
 
Nu kopenEUR 65,00+EUR 7,00Resterende tijd:1d 5u 31m
NORTEL NTTP85BA 1310nm OC-192 SR-1/I-64.1 10G  (31873)
 
Nu kopenEUR 160,00+EUR 7,00Resterende tijd:1d 5u 31m
NORTEL AL4500A13-E6 Ethernet Routing Switch 4526T-PWR                  (27280)
 
Nu kopenEUR 200,00+EUR 7,00Resterende tijd:1d 5u 31m
CISCO HWIC-4ESW-POE 4-Port 10/100 BASE-T Switch WIC HWIC-4ESW (25946)
 
Nu kopenEUR 90,00+EUR 7,00Resterende tijd:1d 5u 31m
NORTEL AA1403001-E5 1-PORT 10GBase-LR XFP Transceiver (31901)
 
Nu kopenEUR 160,00+EUR 7,00Resterende tijd:1d 5u 31m
NORTEL AA1419020 1-port 1000BaseWDM GBIC- 1530NM ADP NOB (31877)
 
Nu kopenEUR 200,00+EUR 7,00Resterende tijd:1d 5u 31m
CISCO MEM-XCEF720-512M 512MB RAM FOR XCEF720 & DFC3 ORIGINAL CISCO (28205)
 
Nu kopenEUR 225,00+EUR 7,00Resterende tijd:1d 5u 31m
NORTEL AA1419034-E5 1-port 1000Base-CWDM SFP 70km ORIGINAL!            (31892)
 
Nu kopenEUR 90,00+EUR 7,00Resterende tijd:1d 5u 31m
NORTEL AA1403005-E5 1 PORT 10GBase-SR XFP Transceiver NOB (31874)
 
Nu kopenEUR 160,00+EUR 7,00Resterende tijd:1d 5u 31m
CISCO WS-C3750-24PS-S Catalyst 3750 24 10/100 + 2SFP PoE (25312)
 
Nu kopenEUR 70,00+EUR 7,00Resterende tijd:1d 5u 31m
CISCO PWR-3845-AC Replacement AC Power Supply  for the Cisco 3845 (28184)
 
Nu kopenEUR 95,00+EUR 7,00Resterende tijd:1d 5u 31m
NORTEL DS1404001 8690SF Enterprise Routing Switch Module (31882)
 
Nu kopenEUR 175,00+EUR 7,00Resterende tijd:1d 5u 31m
NORTEL AL1001A04 Ethernet Routing Switch  (31470)
 
Nu kopenEUR 75,00+EUR 7,00Resterende tijd:1d 5u 31m
CISCO WS-C3750G-24TS-S1U 3750G 24x 10/100/1000+4SFP (26744)
 
Nu kopenEUR 280,00+EUR 7,00Resterende tijd:1d 5u 31m
AVAYA AA1403018-E6 SFP+ 10GBASE-CX 10.0M Cable Active new in bag (31904)
 
Nu kopenEUR 90,00+EUR 7,00Resterende tijd:1d 5u 31m
CISCO HWIC-3G-GSM 3G Wireless WAN Interface Card, ask 4 antenna   (26374)
 
Nu kopenEUR 75,00+EUR 7,00Resterende tijd:1d 5u 31m
LINKSYS SLM2024  24-Port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch (31952)
 
Nu kopenEUR 100,00+EUR 7,00Resterende tijd:1d 5u 31m
NORTEL AA1419056-E6 1-port CWDM SFP-1530NM 40KM    (31875)
 
Nu kopenEUR 90,00+EUR 7,00Resterende tijd:1d 5u 31m
ENTERASYS C5G124-48P2 C5 48PT 10/100/1000 POE 4 SFP COMBO (31844)
 
Nu kopenEUR 530,00+EUR 7,00Resterende tijd:1d 5u 31m
CISCO NME-VMSS2-16 16 stream Video Management and Storage with 500GB (31850)
 
Nu kopenEUR 900,00+EUR 7,00Resterende tijd:1d 5u 31m
AVAYA AL7018001-E6 VSP 7000 FIC 0.6M"  new in bag (31905)
 
Nu kopenEUR 250,00+EUR 7,00Resterende tijd:1d 5u 31m
NORTEL DS1404092-E5 PASSPORT 8648 GTR MODULE  NEW NOB (31883)
 
Nu kopenEUR 400,00+EUR 7,00Resterende tijd:1d 5u 31m
AVAYA AL3500A05-E6 3524GT with 24 10/100/1000 port aka AL3500B05-E6 (31868)
 
Nu kopenEUR 790,00+EUR 7,00Resterende tijd:1d 5u 31m
NORTEL AL2500A11-E6 Ethernet Routing Switch 2526T PWR NEW (31869)
 
Nu kopenEUR 300,00+EUR 7,00Resterende tijd:1d 5u 31m
CISCO SM-ES3G-16-P CISCO SM-ES3G-16-P 16 X 10/100/1000BASE-T LAN  (30358)
 
Nu kopenEUR 660,00+EUR 7,00Resterende tijd:1d 5u 31m
CISCO HWIC-8A/S-232 HWIC-8A/S-232 CISCO 8-PORT ASYNC/SYNC RS-232 HWIC (31858)
 
Nu kopenEUR 380,00+EUR 7,00Resterende tijd:1d 5u 31m
ENTERASYS C2H124-48P MATRIX C2 48PT SWCH POE 10/100 W/4 MI (31845)
 
Nu kopenEUR 270,00+EUR 7,00Resterende tijd:1d 5u 31m
Pagina 1 van 20
VorigeVorige1|2|3|4|5|6|7VolgendeVolgende

Vervolgkeuzemenu openen (begin van laag)
Vervolgkeuzemenu (einde van laag)

Begin van laag
Einde van laag