Breadcrumb-link
 Cistelcom Nederland

Cistelcom Nederland

 Beheerd door:
 Welkom bij mijn eBay-winkel. Voeg mijn winkel toe aan je favoriete verkopers en breng regelmatig een bezoek. Bedankt voor je aankoop.

Zoeken in winkel

Winkelrubrieken

Homepage van winkel
Weergeven

Winkelpagina's

Nieuwsbrief van winkel
Voeg mijn winkel toe aan je favorieten en ontvang mijn e-mailnieuwsbrieven over nieuwe objecten en speciale acties.
Algemeen
Nieuwe aanbiedingen
Alle objecten weergeven
Binnenkort afgelopen
Alle objecten weergeven
Bekijken: Alle objecten | Nu kopen
613 resultaten gevonden in alle rubrieken
Weergeven als:LijstSorteren op:Tijd: eerst afgelopen
Afbeelding [verbergen]ObjecttitelPrijs
Verzenden naar NLD
Resterende tijd
HP J8435A ProCurve 10-GBE Media Flex Module (28166)
 
Nu kopenEUR 225,00+EUR 7,00Resterende tijd:3u 49m
CISCO WS-X6748-GE-TX Cat6500 48-port 10/100/1000 GE  +CFC or +DFC (25529)
 
Nu kopenEUR 65,00+EUR 7,00Resterende tijd:3u 49m
CISCO WS-C3560-24PS-S Catalyst 3560 24 10/100/+2SFP Standard Image (27394)
 
Nu kopenEUR 50,00+EUR 7,00Resterende tijd:3u 49m
CISCO WS-C2960-24PC-L Catalyst 2960 24x10/100 PoE ports + 2PT 1000/SFP   (27417)
 
Nu kopenEUR 200,00+EUR 7,00Resterende tijd:3u 49m
CISCO WS-C2960G-48TC-L Catalyst 2960 48 10/100/1000 +4 T/SFP LAN Base    (25664)
 
Nu kopenEUR 230,00+EUR 7,00Resterende tijd:3u 49m
CISCO HWIC-3G-HSPA 3G HWIC Non-US HSPA/UMTS  QuadBand, ask 4 antenna (27745)
 
Nu kopenEUR 150,00+EUR 7,00Resterende tijd:3u 49m
CISCO WS-C3560-48PS-S Catalyst 3560 48 10/100/+4SFP power ethernet       (26545)
 
Nu kopenEUR 60,00+EUR 7,00Resterende tijd:3u 49m
CISCO CISCO3825-HSEC/K9 CISCO3825-HSEC/K9 (28275)
 
Nu kopenEUR 225,00+EUR 7,00Resterende tijd:3u 49m
CISCO WS-C2960-24TC-L Catalyst 2960 24 10/100 + 2 T/SFP LAN Base Image (26780)
 
Nu kopenEUR 100,00+EUR 7,00Resterende tijd:3u 49m
CISCO C2960S-STACK CATALYST 2960S FLEXSTACK STACK MODULE        (28010)
 
Nu kopenEUR 250,00+EUR 7,00Resterende tijd:3u 49m
HP J4908A ProCurve 20 port 10/100/1000+2x SFP module         (26254)
 
Nu kopenEUR 95,00+EUR 7,00Resterende tijd:3u 49m
CISCO CISCO877-K9 Security Router 1xADSL, 4xFast-Ethernet (24205)
 
Nu kopenEUR 75,00+EUR 7,00Resterende tijd:2d 10u 2m
CISCO N2K-C2148T-1GE NEXUS N2K 1GE FEX, 1PS, 1 Fan, 48x1G-Base+4x10GE (30408)
 
Nu kopenEUR 150,00+EUR 7,00Resterende tijd:2d 10u 2m
CISCO NM-HDV-1E1-30 Single Port 30 channel E1 Voice/Fax module         (20664)
 
Nu kopenEUR 50,00+EUR 7,00Resterende tijd:2d 10u 2m
3COM 3C17706 Superstack 3 Switch 4950 24Port 10/100/1000 Gigabi (27293)
 
Nu kopenEUR 95,00+EUR 7,00Resterende tijd:2d 10u 2m
CISCO CISCO7206VXR Chassis 7206VXR Chassis, 1x AC Power (20685)
 
Nu kopenEUR 75,00+EUR 7,00Resterende tijd:2d 10u 2m
CISCO CP-6921-C-K9 Unified IP Phone 6921 Standard Handset  (29884)
 
Nu kopenEUR 50,00+EUR 7,00Resterende tijd:2d 10u 2m
CISCO CISCO888E-K9  EFM Router with ISDN backup  (31147)
 
Nu kopenEUR 310,00+EUR 7,00Resterende tijd:2d 10u 2m
3COM 3CBLSG48 BASELINE 2948-SFP PLUS MANAGED SWITCH              (28969)
 
Nu kopenEUR 110,00+EUR 7,00Resterende tijd:2d 10u 2m
LINKSYS SR2024 Business Series 24-Port 10/100/1000 Gigabit        (30638)
 
Nu kopenEUR 100,00+EUR 7,00Resterende tijd:2d 10u 2m
CISCO CISCO877-SEC-K9 CISCO877 SECURITY BUNDLE WITH PLUS FEATURE (23213)
 
Nu kopenEUR 65,00+EUR 7,00Resterende tijd:2d 10u 2m
CISCO CISCO2811 2811 AC PWR,2FE,4HWICs,2PVDMs,1NME,2AIMS,IP BASE   (23483)
 
Nu kopenEUR 60,00+EUR 7,00Resterende tijd:2d 10u 2m
CISCO ASA5510-SEC-BUN-K9 ASA5510-BUN-K9 with SEC PLUS LICENSE, 5FE,3DES/ (27130)
 
Nu kopenEUR 350,00+EUR 7,00Resterende tijd:2d 10u 2m
CISCO WS-X45-SUP6L-E Supervisor Engine 6L-E, 2x10GE or 4x1GE SFP (29152)
 
Nu kopenEUR 295,00+EUR 7,00Resterende tijd:2d 10u 2m
CISCO WS-X4624-SFP-E Catalyst 4500 E-Series 24xGe Sfp (29148)
 
Nu kopenEUR 1.100,00+EUR 7,00Resterende tijd:2d 10u 2m
CISCO WS-C3750-48PS-S Catalyst 3750 48 10/100 + 4SFP (25112)
 
Nu kopenEUR 65,00+EUR 7,00Resterende tijd:2d 10u 2m
3COM 3CR17451-91 SuperStack 3 Switch 3870 48-port GBit (27190)
 
Nu kopenEUR 250,00+EUR 7,00Resterende tijd:3d 8u 19m
CISCO WS-C2940-8TF-S 8 10/100 Ethernet ports, 1x100B-FX, 1x SFP (28308)
 
Nu kopenEUR 85,00+EUR 7,00Resterende tijd:3d 8u 19m
CISCO AIM-CUE AIM-CUE Module with 1GB CFlash and 256MB DRAM  (29113)
 
Nu kopenEUR 125,00+EUR 7,00Resterende tijd:3d 8u 19m
CISCO GLC-ZX-SM-RGD Rugged SFP - LC/PC single mode ORIGINAL CISCO BAG (31708)
 
Nu kopenEUR 600,00+EUR 7,00Resterende tijd:3d 8u 19m
Pagina 1 van 21
VorigeVorige1|2|3|4|5|6|7VolgendeVolgende

Vervolgkeuzemenu openen (begin van laag)
Vervolgkeuzemenu (einde van laag)

Begin van laag
Einde van laag